Home » O nas

O nas

KILKA SŁÓW O NAS
Nasz serwis istnieje już prawie 20 lat i przez cały ten okres zyskaliśmy zaufanie wielu Klientów. Zawdzięczamy to naszej załodze, która będąc w stałym kontakcie z Klientami ma na to bezpośredni wpływ.

Zawsze staramy się wykonywać naprawy z zaangażowaniem i na najwyższym poziomie. W naszym serwisie dzięki pełnej ofercie usług wykonacie wszelkie niezbędne dla Waszego auta naprawy. Staramy się aby usługi były dostępne cenowo, gdyż zdajemy sobie sprawę, że od tego zależy także długofalowość naszej współpracy. Skoro jesteś na naszej stronie zapraszamy, zapoznaj się z naszym serwisem w czasie najbliższej wizyty, a przekonani jesteśmy ze odniesiesz wrażenie ze warto z nami współpracować.

Na każdym etapie prac serwisowych zwracamy szczególną uwagę na te naprawy i weryfikacje, które mają bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo Klienta. Uważamy, że wykonanie koniecznych napraw, oprócz niezawodności auta, zapewni również Klientowi więcej przyjemności z jazdy.

Postęp techniczny z jakim mamy do czynienia na co dzień powoduje, ze spotykamy się z wieloma nowymi rozwiązaniami, które wymagają od nas dbałości o ciągły rozwój. Uważamy, że duże znaczenie dla osiągnięcia wyższego poziomu technicznego naszych pracowników i wyposażenia serwisowego miały autoryzacje serwisowe i uzyskanie certyfikatów jakościowych ISO, mające także wpływ na standardy obsługi Klientów.

Gdy przydarzy się Państwu niespodziewany defekt samochodu zapraszamy w każdej chwili.

Skontroluj używane Suzuki przed zakupem

Ocenie naszej podlega sprawdzenie grubości powłoki lakierniczej, komputerowa ocena układów elektronicznych, oraz ocena stanu mechanicznego auta. .

Regularne serwisowanie to oszczędność

Lata pracy i wiedza naszych pracowników podpowiadają naszym Klientom, że regularne przeglądy przynoszą oszczędności w dłuższym okresie.

SUZUKI serwis usługi dodatkowe

W naszym serwisie dzięki pełnej ofercie usług wykonacie wszelkie niezbędne dla Waszego auta naprawy.