Home » Serwis » Geometria

Geometria

Geometria układów jezdnych są to odpowiedni dobrane kąty zawieszenia zgodne z normami Suzuki, które odpowiadają za poprawne kierowanie samochodem.

Można stwierdzić, że w naszym kraju większość samochodów pochodzi z importu. Samochody te zwykle mają swoją historię i nie należą do idealnych. Ważne jest w tym przypadku, żeby zbadać dokładnie geometrię takiego auta. Osoby, które pokonują duże ilości kilometrów po nie najlepszych jakościowo drogach powinny częściej kontrolować ustawienie kół w swoim aucie, ponieważ przyzwyczajamy się do swojego samochodu i nie zwracamy często uwagi na to, że nasze auto coraz więcej ściąga. Dziwimy się że nasz samochód zaczął więcej spalać nie przypuszczając, że przyczyną może być źle ustawiona geometria. Dotyczy to również opon, które zawsze przy źle ustawionej geometrii ulegają szybszemu zniszczeniu. Ci którzy lubią szybko jeździć i dynamicznie pokonywać zakręty, dla swojego bezpieczeństwa również muszą częściej zadbać o prawidłowa geometrię auta.

Należy brać pod uwagę fakt, że ustawienie geometrii w samochodzie który ma uszkodzone części zawieszenia lub układu kierowniczego jest nierealne i należy zacząć od ich naprawy. Ustawienie geometrii wykonujemy na skomputeryzowanym stanowisku dobierającym automatycznie dla wszystkich modeli Suzuki odpowiednie parametry.

Gdy odczujecie Państwo problemy z prowadzeniem samochodu zapraszamy w każdej chwili.