Home » Serwis » Przeglądy okresowe

Przeglądy okresowe

Wykonujemy wymiany: oleju silnikowego i filtra oleju, filtrów powietrza, paliwa i kabiny, płynu hamulcowego i chłodniczego, świec żarowych i zapłonowych, oleju w skrzyni manualnej i automatycznej, pasków pomocniczych i inne.

Przyjeżdżające na przeglądy auta są obsługiwane przez nasz serwis według standardów opracowanych przez inżynierów producenta. Wykorzystujemy w tym przypadku karty przeglądowe, które zostały stworzone dla wybranych modeli, silników, oraz roczników, aby sprawnie i dokładnie przeprowadzić usługę serwisową. Gdy Klient jest po raz pierwszy w naszym serwisie, przyjmujący auto doradca serwisowy przed wykonaniem usługi zbiera od Klienta niezbędne informacje wraz z historią pojazdu, według których następnie są wykonywane prace przez mechanika. Na każdym etapie usługi dbamy o to aby uzgadniać z Klientem wykonywanie wszystkich czynności naprawczych co do ich cen i stosowanych części zamiennych. Po zakończeniu przeglądu wykonywane są adnotacje w książce serwisowej, oraz rejestrujemy wszelkie informacje w systemie komputerowym, co w przypadku kolejnych wizyt Klienta ułatwia obsługę jego samochodu.

Lata pracy i wiedza naszych pracowników podpowiadają naszym Klientom, że regularne przeglądy przynoszą oszczędności w dłuższym okresie czasu.

Nie od dziś wiadomo, że Suzuki jest solidną marką, jednak należy brać pod uwagę fakt, że podlega ona normalnym procesom zużycia i ulega również awariom. Bardzo często zdarza się że względy oszczędnościowe wstrzymują decyzje klientów o zalecanej obsłudze powodując większe usterki i nieplanowane wydatki. Nie od dziś wiadomo również o innym podejściu Klientów do regularnego serwisowania w czasie gwarancji i po jej wygaśnięciu. Uważamy, że tak samo regularnie według zaleceń Suzuki powinny być serwisowane auta po gwarancji, jak i przed, gdyż inżynierowie producenta najlepiej wiedzą jak prawidłowo eksploatować ich samochody.

Duże oszczędności przynoszą systematyczne przeglądy wykonywane raz na rok lub co 15 000km mając wpływ na ograniczenie w przyszłości usterek auta, oraz wzrost niezawodności auta, komfortu i bezpieczeństwa podróżujących, oraz jego wiarygodność w przypadku dalszej odsprzedaży.