Home » Serwis » Wymiana żarówek

Wymiana żarówek

Wykonujemy wymiany żarówek świateł głównych mijania i drogowych, stopu, pozycyjnych, kierunkowskazów, przeciwmgielnych, świateł biegu wstecznego, tablicy rejestracyjnej, oświetlenia deski rozdzielczej, kontrolek i wskaźników, oświetlenia schowków, bagażnika, kabiny i innych.

Przypuszczalnie niejednokrotnie spotkaliście się Państwo z awarią żarówki w samochodzie i próbowaliście ją wymienić, a okazało się że nie jest to takie proste. Obecnie w przypadku reflektorów głównych dostęp do żarówek jest utrudniony i często wymaga demontażu innych elementów. Spotykamy się również z przypadkami uszkodzenia reflektora przy próbie nieumiejętnej wymiany. Wymiany żarówek deski rozdzielczej są jeszcze bardziej nietypowe i zalecamy pozostawić to serwisowi. Wymiana żarówek świateł głównych prawidłowo wykonana wymaga również ustawienia świateł, aby nie oślepiać innych kierowców i nie narazić się kontroli drogowej.

W przypadku samochodów wyposażonych w światła xenonowe problemy mogą być jeszcze większe, gdyż to że żarówka się nie pali nie musi oznaczać, że to jej wina. Może to być uszkodzona elektronika i wymiana żarówki będzie nieskuteczna.

Gdy przydarzy się Państwu niespodziewany defekt oświetlenia w samochodzie zapraszamy w każdej chwili.