Home » SUZUKI Warszawa

SUZUKI Warszawa

NASZE USŁUGI SERWISOWE
Jak słusznie zauważają obserwatorzy branży motoryzacyjnego nowe dyrektywy unijne sprzyjają sprowadzaniu samochodów z importu, co w połączeniu z autami pochodzenie krajowego powoduje dynamiczny rozwój motoryzacji w Polsce.

Zarówno Klienci którzy kupili auta nowe, jak i Ci którzy kupili auta używane stoją przed wyborem serwisu, który zadba o dobry stan techniczny ich samochodów. Wielu Klientów narzeka na usługi oferowane przez autoryzowane serwisy, a przede wszystkim na ceny jakie muszą zapłacić. Wieloletnie doświadczenie serwisowe naszych pracowników, oraz bardzo dobrze wyposażony serwis umożliwia profesjonalne wykonywanie napraw i przeglądów. Klienci są zadowoleni, bo nasze usługi są tańsze, oraz Klient może zadecydować o użyciu wysokiej jakości tańszych zamienników.

Wieloletnie doświadczenia serwisowe spowodowały, że spotkaliśmy się z wieloma trudnymi przypadkami napraw. Trudności w tym przypadku polegają głównie na nietypowości usterek, których usunięcie wiąże się z większymi nakładami czasu.

Na każdym etapie działania dbamy o dobry kontakt z Klientami, wysłuchujemy ich opinii, oraz udzielamy daleko idącej pomocy, gdyż priorytetem dla nas jest dążenie do tego, aby Klient był zadowolony po wykonaniu naprawy.

Dbamy również o to, aby uzgadniać z Klientem wykonywanie wszystkich czynności naprawczych co do ich cen i stosowanych części zamiennych.

Gdy przydarzy się Państwu niespodziewany defekt samochodu zapraszamy w każdej chwili.

Potrafimy pomóc Klientowi gdy naprawa jest trudna

lub zbyt czasochłonna, my nie rezygnujemy

Nasi doradcy serwisowi w przypadku większych napraw

przedstawiają Klientowi możliwości etapowej naprawy, aby nie była tak obciążająca finansowo.

Wprowadzamy również nowe metody naprawcze

które pozwolą nam na zaoferowanie tańszych usług.